ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ІНФОРМОВАНОЇ ЗГОДИ

Автори та рецензенти

Рецензування рукописів повинно відбуватися з дотриманням конфіденційності як авторів, так і рецензентів. Проте, якщо є підозра в нечесності чи шахрайстві, конфіденційність може бути порушена, але в іншому випадку її необхідно дотримуватися.

Інформація про рукописи (включно з їх отримання, змісту, статусу у процесі рецензування, критикою рецензентами або остаточною долею) не повинна розголошуватися нікому, крім авторів і рецензентів. Це включає запити на використання матеріалів для судових розглядів.

Рецензенти та члени редакційної колегії повинні поважати права авторів та не обговорювати публічно їх роботу, не привласнювати їхні ідеї. Редактори повинні пояснити рецензентам, що рукописи, надіслані на рецензування, є привілейованим повідомленням та приватною власністю авторів. Без дозволу рецензента, автора та редактора не можна оприлюднювати коментарі рецензента.

Автори повинні ознайомитися з Керівництвом для авторів журналу, до якого вони вирішили подати рукопис, щоб визначити, чи є рецензії анонімними. Якщо коментарі не підписані, особу рецензентів не можна розкривати автору чи будь-кому іншому без дозволу рецензентів.

Публікування коментарів рецензентів разом із рукописом повинно застосовуватися лише за згоди авторів і рецензентів. В разі рецензування того самого рукопису іншими рецензентами, слід надсилати коментарі попередніх рецензентів, що допомагає отримати знання з процесу рецензування. Рішення редактора прийняти або відхилити рукопис до публікації також може бути повідомлено рецензентам.