Архіви

 • NEW INCEPTION : науковий журнал
  № 1 (2020)

  Цілі видання: оприлюднення результатів наукових досліджень науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти з питань дошкільної та початкової освіти.

  Проблематика видання: висвітлення широкого спектра питань, пов’язаних із дошкільною та початковою освітою в Україні та за кордоном (історія, методологія, дидактика, теорія виховання, менеджмент освітньої діяльності, інновації в дошкільній і початковій освіті, підготовка фахівців для дошкільної та початкової освіти тощо).

 • NEW INCEPTION: електронний науковий журнал факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка
  № 2 (2020)

  NEW INCEPTION : науковий журнал / Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка ; голов. ред. С. І. Стрілець. – Чернігів, 2020. – № 2. – 89 с.

  Концепція журналу ґрунтується на науковому висвітленні широкого спектра питань, пов’язаних із дошкільною й початковою освітою в Україні та за кордоном (історія, методологія, дидактика, теорія виховання, менеджмент освітньої діяльності, інновації в дошкільній і початковій освіті, підготовка фахівців для дошкільної та початкової освіти тощо).

  Адресовано науковим і науково-педагогічним працівникам, здобувачам вищої освіти, а також усім, хто цікавиться питаннями дошкільної та початкової освіти.